Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Nowogrodzie

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w Nowogrodzie. Na skrzyżowaniu ulic Łomżyńskiej i 11 Listopada, w samym centrum miasteczka, tuż przy szkole podstawowej, samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Do wypadku doszło około godziny 10. Z pierwszych informacji wynika, że jadący ulicą 11 Listopada samochód ciężarowy marki mercedes miał wymusić pierwszeństwo przejazdu na skodzie, która jechała ulicą Łomżyńską. Skoda uderzyła w koło i bok ciężarówki. Dwie osoby ranne, które zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe do łomżyńskiego szpitala, to kierowca i pasażer osobówki. Na miejscu pracują policjanci szczegółowo wyjaśniający okoliczności wypadku. Zarówno ulica Łomżyńska jak i 11 Listopada są zablokowane.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 04 października 2019 11:10
Data ostatniej edycji: pt, 04 października 2019 11:33:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę