Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Uwaga kierowcy – drogowcy wracają na Piłsudskiego

W sobotę, ze względu na zalepianie dziury w alei Piłsudskiego, całkowicie zamknięty dla ruchu był odcinek od skrzyżowania z al. Legionów do ronda po drugiej stronie torów kolejowych. Okazuje się, że jutro – w piątek - od rana prace nad dziurą mają być kontynuowane. - W związku z tym wyłączony z ruchu zostanie jeden pas jezdni od Al. Legionów do ulicy Towarowej – przekazał Grzegorz Daniluk z ratusza.

Głęboka dziura w alei Piłsudskiego powstała w czerwcu. Miała około 80 cm średnicy i mniej więcej taką samą głębokość. Według drogowców dziura powstała, bo miał zapaść się biegnący pod jezdnią kanał deszczowy. Na początku lipca dziurę prowizorycznie załatano, ale pod koniec sierpnia jezdnia w tym miejscu znowu zaczęła się zapadać. W minioną sobotę – według oficjalnej zapowiedzi ratusza - „zaplanowano usunięcie awarii kanalizacji deszczowej w al. Piłsudskiego przy wjeździe do firmy Miliśkiewicz”. 
W związku z tym zamknięto cały odcinek alei Piłsudskiego od skrzyżowania z al. Legionów do ronda przy ul. Towarowej, po drugiej stronie torowiska. Teraz Grzegorz Daniluk z ratusza podał, że „w piątek 6 września zaplanowano prace drogowe polegające na asfaltowaniu nawierzchni Al. Piłsudskiego przy wjeździe do firmy Miliśkiewicz.” 
To dokładnie to samo miejsce, w którym pracowano w sobotę. Tym razem – według komunikatu Daniluka - wyłączony z ruchu zostanie jeden pas jezdni od al. Legionów do ulicy Towarowej. - Utrudnienia w ruchu potrwają od godz. 4.00 do czasu usunięcia awarii – napisał miejski urzędnik.

W związku z powyższym kierowcy powinni liczyć się z jeszcze większymi niż zwykle korkami i problemami z przejazdem na drugą stronę torowiska.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę