Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Bezpłatna wejściówka na Walizkę może być Twoja

W środę rozpoczyna się 32. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. Do Łomży zjadą teatry z różnych stron świata Chiny, Nowa Zelandia, Słowacja, Niemcy, Serbia, Włochy, Hiszpania, Rosja czy Słowenia. Dla entuzjastów Walizki Teatr Lalki i Aktora w Łomży przygotował nie lada niespodziankę – bezpłatne wejściówki na wybrane spektakle konkursowe. Zasada ich rozdziału jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy.

W programie czterodniowej „Walizki” jest 13 spektakli konkursowych oraz kilka znakomitych imprez offowych. Będą przedstawienia zrealizowanych w różnych konwencjach, technikach lalkowych i stylach teatralnych. Na spektakle konkursowe wstęp jest płatny, ale organizator Festiwalu - Teatr Lalki i Aktora w Łomży - przygotował bezpłatne wejściówki na sześć wybranych spektakli:

środa, 12 czerwca
18.00 „Marzenia nie umierają” COSmino Productions /Niemcy/ 14+

czwartek, 13 czerwca 
18.00 „Dziewczynka z zapałkami” Mini teater /Słowenia/ 3+
19.30 „Gra czasu” David Zuazola /Hiszpania/ 12+

piątek, 14 czerwca 
19.00 „Końcówka” Teatrino Giullare /Włochy/ 16+

sobota, 15 czerwca
12.30 „Karlsson z dachu” Little Theatre Duško Radović /Serbia/ 4+
18.00 „Zaczarowany Jeleń” Teatr Lalki i Aktora w Łomży 6+

Jak przekazuje Łukasz Boratyński z TLiA w Łomży pojedyncze wejściówki na spektakle dla młodzieży i dorosłych oraz wejściówki rodzinne (dla dziecka i opiekuna) można odbierać w teatrze w godzinach 8.00-16.00 do 10 czerwca br. Ilość wejściówek jest ograniczona, zatem - kto pierwszy, ten lepszy. 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę