Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Korek przed Stawiskami

Główne zdjęcie
Autobusy, które zderzyły się w okolicy Stawisk. (fot. Czytelnik)

Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W okolicach wsi Budy Stawiskowskie, przed wjazdem na obwodnicę Stawisk zderzyły się dwa autobusy. Kierowcy informują o tworzących się korkach. Policjanci twierdzą, że była to kolizja, w zdarzeniu brał udział także samochód osobowy, ale nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło po godzinie 10. Oba autobusy jechały w tym samym kierunku i jeden z nich uderzył w tył drugiego. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Ruch w tej chwili odbywa się wahadłowo, ale według szacunków policjantów około godziny 12. wszelkie utrudnienia w ruchu w tym miejscu drogi powinny zakończyć się.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę