Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Nagrody od Taranko za najpiękniejszą sukienkę dla mamy wręczone

W dniach 8 i 9 marca w Galerii Bursztynowej odbył się konkurs plastyczny dla dzieci pt. "Sukienka dla mamy" organizowany z marką Taranko. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt dzieci.

Najmłodsi mieli za zadanie udekorować najpiękniej jak potrafią szablony sukienek. Organizatorzy wybrali 10 najlepszych projektów, na które następnie zagłosowali internauci na Facebooku. Nagrodą dla autorów dwóch najlepszych prac były Karty Podarunkowe o wartości 350 zł do sklepu Taranko. Dzieci zaprezentowały przepiękne projekty sukienek walcząc o nagrody dla swoich mam z okazji Dnia Kobiet.

Nagrody główne w konkursie wygrały 11-letnia Laura i 10-letnia Lena. Organizatorzy wyróżnili także projekt 8-letniego Jakuba.

Gratulujemy zwycięzcom!

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę