Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Popisy łomżyńskich tancerzy

Główne zdjęcie
Szymon Dmoch

Dobrze zaprezentowali się łomżyńscy tancerze z B.K Step podczas rozgrywanych w Międzyrzeczu Podlaskim zawodach breakingowych pod nazwą „Wschodnia Bitwa”. Szymon Dmoch zajął pierwsze miejsce w kategorii do 11 lat, a Wiktor Sekściński trzecie miejsce w kategorii 12-15 lat.

Jak przekazuje twórca grupy Marek Kisiel  obaj młodzi tancerze, którzy zademonstrowali na parkiecie znakomite umiejętności, na co dzień trenują pod okiem Macieja Brzostowskiego.

W Międzyrzeczu Podlaskim świetnie zadebiutowali także prowadzeni przez Kacpra Zientalskiego Oliwia Grylik i Olivier Frankowski, który znaleźli  się w Top 16 w kategorii do 11 lat, oraz Remek Januszewski, który zajął 3 miejsce w kategorii do 11 lat. Jak podkreśla Marek Kisiel pokazali, że młode pokolenie bboy's zapowiada się obiecująco.

Foto: Szymon Dmoch
Foto: Remigiusz Januszewski
Foto: Wiktor Sekściński

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę