Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Szansa na Sukces” powraca na antenę

„Szansy na sukces” nie trzeba reklamować. To pierwszy program w polskiej telewizji, w którym śpiewać mógł każdy. Prowadził go Wojciech Mann, a dzięki niemu na polskie scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz czy Joanna Kulig. Teraz po kilku latach przerwy program ma wrócić w nowej odsłonie, by znów dać szansę wszystkim, dla których śpiewanie to wielka radość. - Może w Łomży znajdą się wokaliści, którzy zechcą zaprezentować swój talent – mówi Aneta Mateńko z programu SnS zapraszają na casting. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury

Żeby wziąć udział w nowej edycji programu „Szansa na sukces Opole 2019”, wystarczy wziąć udział w castingu. Przesłuchania odbędą się w czterech miastach w Polsce: w Warszawie, Białymstoku, Gdańsku i  Katowicach. Rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają cały dzień. Trzeba przygotować dwa dowolne polskie utwory, a podkłady muzyczne zgrać na pendrive lub zaśpiewać acappella. Casting jest przeznaczony dla osób od 12 roku życia. Górnej granicy wieku nie ma. Nie ma też żadnych preferencji, codo repertuaru. Każdy może zaśpiewać to, co wychodzi i pasuje mu najlepiej. Ważne, by były to utwory w języku polskim.

W przyszłą sobotę 16. lutego casting odbędzie sie w Warszawie w siedzibie TVP przy ul.  Woronicza 17 (Blok F sala projekcyjna), a następnego dnia w Białymstoku w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury przy ul. Świętego Rocha 14.

Godziny przesłuchań: 9:00-21:00, zgłoszenia przyjmowane są do godziny18:00


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę