Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Startują „Ferie z Teatrem” Lalki i Aktora

Główne zdjęcie
„Zaczarowany Jeleń” (fot. TLiA w Łomży)

Spektaklem „Zaczarowany Jeleń” wystartowały Ferie z Teatrem Lalki i Aktora. W ramach tegorocznej edycji na scenie pojawią się także: Miś Tymoteusz, Pinokio, Szewc Kopytko i Kaczor Kwak oraz Pippi Pończoszanka.

- Chcemy przybliżyć uczestnikom teatr poetycki, nowoczesny, ale również zapewnić dobrą zabawę i dostarczyć niezapomnianych wzruszeń – zapewniają artyści z łomżyńskiego Teatru Lalki i Aktora zapraszając dzieci i młodzież do uczestnictwa w akcji „Ferie z Teatrem 2019” w ramach, której młodzi widzowie będą mogli zapoznać się z różnorodnymi formami, konwencjami oraz aranżacjami teatralnymi. - Młodzi widzowie będą zatem mogli dowiedzieć się, skąd w łomżyńskim herbie wziął się jeleń, poznać historię prawdziwej przyjaźni Misia Tymoteusza oraz jego przyjaciela Psiuńcia, przeżyć niesamowite przygody z łobuziakiem Pinokio, psocić razem z Szewcem Kopytko i Kaczorem Kwakiem oraz dowiedzieć, co się stanie, gdy wrzucimy małą dziewczynkę o rudych włosach w tort czekoladowy?

Po niedzieli, w dniach 28 - 29 stycznia – w teatrze odbędą się również warsztaty fotograficzne pt. „Mój Teatr, Moje Miasto - Akademia Selfie”. Są adresowane do młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę