Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wraca zima

Po kilku dniach odwilży synoptycy zapowiadają powrót zimy. O poranku w regionie było powyżej +2°C, ale w ciągu dnia temperatura powietrza ma spadać wieczorem osiągając -4°C. Początkowo możliwe są opady deszczu ze śniegiem, a później samego śniegu. Spadek temperatury spowoduje zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników, a więc ponowie może zrobić się bardzo ślisko - ostrzegają synoptycy.

Odczucie zimna potęguje wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h. Początkowo będzie to wiatr południowo-zachodni, a po południu skręcający na północno-zachodni, powodujący miejscami zawieje śnieżne. To sprawia, że temperatura odczuwalna przez człowieka jest dużo niższa niż rzeczywista.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, oraz przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -7°C.

W sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Możliwe słabe, przelotne opady śniegu, głównie na północy województwa. Temperatura maksymalna 0°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę