Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kursy maturalne w PWSiP

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości zaprasza Maturzystów do uczestnictwa w XI Edycji Kursów Maturalnych. Kurs, to pomoc w systematyzowaniu zdobytej wiedzy w szkole oraz świetna okazja aby przećwiczyć arkusze maturalne.

" Chcielibyśmy trafić do jak najszerszego grona tegorocznych maturzystów, gdyż wierzymy i wiemy to /na podstawie rozmów z uczestnikami poprzednich edycji kursów/, że bardzo pomagają w usystematyzowaniu zdobytej wiedzy w szkole oraz są świetną okazją aby przećwiczyć arkusze maturalne, a atmosfera panująca na zajęciach sprzyja do rozmów nauczyciel-uczeń dotyczących zagadnień związanych z problemami, które mogą pojawić się na maturze" [mgr Marlena Włodkowska]

Kursy realizowane z różnych przedmiotów w wymiarze 34h/ przedmiot. Odpłatność to 150 zł za cały kurs - tj. 34h danego przedmiotu.

 

Opłaty należy dokonywać na konto o numerze:

46 1930 1640 2440 0425 2442 0027
tytułem: Kurs Maturalny+wybrany przedmiot+imię i nazwisko uczestnika
PWSIiP w Łomży, ul. Akademicka 14

 

W załączniku zamieszczono wersję internetową plakatu.

Elżbieta Szleszyńska
śr, 05 grudnia 2018 18:37
Data ostatniej edycji: śr, 05 grudnia 2018 18:46:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę