Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Konferencja o sporcie, zdrowiu i edukacji w PWSIiP

Główne zdjęcie
Aleksandra Durzyńska, Paweł Arnista i Weronika Łuba

– Wymiana doświadczeń, merytoryczna dyskusja oraz prezentacja badań naukowych krajowych oraz zagranicznych ośrodków, które zajmują się problematyką sportu, zdrowia, edukacji dzieci i młodzieży. Interdyscyplinarność, czyli łączenie wychowania fizycznego, fizjoterapii, dietetyki a także pielęgniarstwa – tak ogólnopolską konferencję naukową „Sport, zdrowie, edukacja dzieci i młodzieży” zapowiada dr Tomasz Waldziński, kierownik Zakładu Kultury Fizycznej Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSIiP w Łomży. Zaprasza do „Państwówki” w piątek 23 listopada nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i instruktorów.

Dr Tomasz Waldziński, tenisista badający zdolności motoryczne sportowców, podkreśla, że będzie to pierwsza w Łomży ogólnopolska konferencja naukowa dotycząca kultury fizycznej, jej tematyka jest ogólna – łączy pasje naukowców kształcących na Wydziale Nauk o Zdrowiu łomżyńskiej „Państwówki”: od fizjoterapeutów po dietetyków. – Sport to praca nad utrzymaniem kondycji, profilaktyka urazów, konieczność kontrolowania diety. Konferencja umożliwi merytoryczną dyskusję na temat najbardziej istotnych i aktualnych problemów współczesnego sportu, w tym identyfikacji różnych zagrożeń. Przedstawione zostaną propozycje rozwiązań w tym zakresie – tłumaczy dr Waldziński.

Rekrutacja na konferencję, która umożliwia uzyskanie certyfikatów uczestnictwa, odbywa się elektronicznie: https://www.cen.lomza.pl/aktualnosci/ogolnopolska-konferencja-naukowa-rejestracja,p1729079235

Konferencja to także promowanie rozwoju naukowego studentów, możliwość prezentacji ich badań, osiągnięć naukowych oraz integracja studentów z kół naukowych. Żacy z Łomży, Gdańska oraz Białej Podlaskiej będą mogli zaprezentować w PWSIiP, w holistycznej i interesującej graficznie szacie, plakaty naukowe o sporcie, zdrowiu i edukacji.

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, 23 listopada, godz. 11:15, (aula 315, ul. Akademicka 14).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę