Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Niepodległa do hymnu!

9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11 na Starym Rynku w Łomży zebrali się uczniowie ośmiu miejscowych szkół, by wraz z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim i jego zastępcą Andrzejem Garlickim wspólnie zaśpiewać hymn państwowy. Inicjatorem tego wydarzenia była Młodzieżowa Rada Miejska.

Naszą szkołę godnie reprezentowała młodzież z klas III TT, II TA oraz II TL, włączając się tym samym w akcję „Dzień dla Niepodległej”, zorganizowaną przez Ministra Edukacji Narodowej.

Opr.: Ewa Walewska

 

 


 

z siedmiu innych
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pt, 09 listopada 2018 18:53
Data ostatniej edycji: so, 10 listopada 2018 13:04:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę