Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Apel z okazji XVIII Dnia Papieskiego

Dnia 29 października 2018 r. w ZSEiO nr 6 w Łomży odbył się uroczysty apel z okazji XVIII Dnia Papieskiego „Promieniowania Ojcostwa” i 40 roczny wyboru K.Wojtyły na Papieża. Młodzież z Koła Teatralnego z kl. 3 TL, 1 A i 3 TA przygotowała spektakl pt. „Nie lękajcie się”.

Sala gimnastyczna zamieniła się w jezioro Genezaret, na którym Św. Piotr łowił ryby. Młodzi zamknięci w siatce (klatka) opowiadali o latach niewoli komunistycznej, były symboliczne narodziny „Solidarność” i wolnej Polski. Układy taneczne spajały fragmenty homilii i przemówień Jana Pawła II oraz filmów dokumentalnych z jego pontyfikatu.

Młodzież ze Szkolnego Zespołu Muzycznego zaśpiewała ulubioną pieśń papieża „Barka oraz inne piosenki ze Światowych Dni Młodzieży.

Opr. Opiekun Koła Teatralnego p. Ewa Przystępska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 28 października 2018 16:31
Data ostatniej edycji: nie, 28 października 2018 17:37:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę