Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Pola Nadziei

Dnia 19 października 2018 .r w ZSEiO nr 6 w Łomży wolontariusze wraz z Dyrektorem Szkoły, Panem Pawłem Drożynerem posadzili cebulki kwiatowe, z których wiosną wyrosną piękne żonkile - „Pola Nadziei”. Żonkil jest międzynarodowym symbolem nadziei.

 

„Pola Nadziei” kampanie  na Podlasiu od początku prowadzi Fundacja „Pomóż Im”. Kampania społeczna obejmuje swoim zasięgiem zarówno osoby chore i potrzebujące pomocy, jak i ich rodziny oraz młodzież chcącą tę pomoc nieść Domowemu Hospicjum Dla Dzieci a Białymstoku.

Opiekun SKC Ewa Przystępska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 26 października 2018 18:31
Data ostatniej edycji: nie, 28 października 2018 17:45:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę