Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Apel z okazji Święta Edukacji Narodowej

W dniu 12.10. 2018 roku w Zespole Szkól Ekonomicznych odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Co roku dzień ten obchodzony jest w naszej szkole w sposób wyjątkowy- uczniowie , odświętnie ubrani, składają życzenia nauczycielom i wychowawcom, wręczają kwiaty, przekazują uściski.

 

Tradycyjnie apel rozpoczął się częścią oficjalną, podczas której Dyrektor szkoły Pan Paweł Drożyner wygłosił okolicznościowe przemówienie i przekazał życzenia od władz miasta i Podlaskiego Kuratora Oświaty. Wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły.

Uczniowie klas II Tb, II a, III Tl  pod kierunkiem pań B. Raczkowskiej i M. Jarmosz przygotowali  przedstawienie parodiujące typowe sytuacje szkolne. Wesołość i śmiech towarzyszyły występom młodzieży. Podobały się również słowne skecze. Całą imprezę urozmaiciły piosenki szkolnego zespołu muzycznego, którego opiekunem jest pan K. Domalewski.

Dzień ten pozostanie w naszej pamięci jako szczególnie udany, dzięki pomysłowości wykonawców.

opr. M. Jarmosz

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 18 października 2018 16:30
Data ostatniej edycji: nie, 28 października 2018 18:05:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę