Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Jesienna zaduma...

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły rozpoczęliśmy właśnie szczególne lekcje historii. Odbywają się one na terenie jednej z najpiękniejszych polskich nekropolii - łomżyńskim Cmentarzu Parafialno-Komunalnym przy ulicy Kopernika. To pochodzące z początków XIX wieku miejsce spoczynku wielu pokoleń mieszkańców naszego miasta porównywane jest często z warszawskimi Powązkami. Wśród wielu znakomicie zachowanych pomników możemy tu jednak znaleźć i takie miejsca, które z różnych powodów potrzebują szczególnej troski.

Takimi opuszczonymi, zaniedbanymi grobami zajmują się uczniowie Ekonomika, którzy wraz ze swoimi nauczycielami porządkują je, zapalają znicze, a często też zgłębiają historię życia pochowanych tam ludzi.

Magdalena Karwowska
pt, 26 października 2018 14:17
Data ostatniej edycji: nie, 04 listopada 2018 17:18:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę