Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Kastylia wyniuchała kolejnego pijanego głąba

Główne zdjęcie
Kastylia - policyjny owczarek niemiecki

Policyjny pies o imieniu Kastylia doprowadził policjantów do sprawcy kolizji drogowej, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak się okazało 33-latek był nietrzeźwy. Dodatkowo mężczyzna ten posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kastylia to owczarek niemiecki specjalnie wyszkolony przez policję do tropienia. Jego bezcenny węch przydał się w sobotę wieczorem. Przed godziną 19.00, na trasie Zambrów–Wysokie Mazowieckie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego oraz ciągnika rolniczego. Kierowca traktora oddalił się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy. Dla 5-letniej Kastylii nie było to problemem. Po 3 kilometrach węszenia doprowadziła do budynku, na którego strychu ukrył się uciekinier. Okazał się nim 33-latek. Mężczyzna był kompletnie pijany. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że miał on 2,6 promila alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 33-latek posiada aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz ponowie stanie przed sądem, który będzie zmuszony wydać surowszy wyrok.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę