Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wyjazd integracyjny

26 września br. uczniowie klasy I TA i I TL wraz z opiekunami przebywali na jednodniowym obozie integracyjnym w Rybakach koło Miastkowa. W zajęciach uczestniczyło w sumie ponad 60 uczniów, którzy pod okiem instruktorów, między innymi survivalu, aktywnie wypoczywali korzystając z licznych atrakcji takich jak park linowy, strzelanie z wiatrówki czy łucznictwo.

Nie zabrakło też gier i zabaw integracyjnych. Na zakończenie pobytu w malowniczo położonym ośrodku nad Pisą wszyscy spotkali się przy ognisku.

Wyjazd był dobrą okazją do bliższego poznania się uczniów obu klas, określenia swoich możliwości w zakresie zabaw sprawnościowych oraz przede wszystkim wolnym czasem spędzonym na dobrej zabawie.

Opracowanie i zdjęcia: Aneta Drozd, Katarzyna Szymańska


 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pon, 08 października 2018 10:22
Data ostatniej edycji: śr, 10 października 2018 11:36:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę