Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


7 września 2018 godz. 10.55

Narodowe Czytanie 2018 w Ekonomiku

Zainaugurowana przez Parę Prezydencką 28 lutego tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Lekturą Narodowego Czytania na kulminację akcji 8 września 2018 r. jest Przedwiośnie Stefana Żeromskiego.

 

Nauczyciele bibliotekarze Ekonomika  również w tym roku zorganizowali spotkanie czytelnicze, by przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji.

Społeczność szkolna  wysłuchała fragmentów powieści czytanych przez uczniów klasy IV TCR.  Tegoroczna edycja  nie tylko promowała czytelnictwo w naszej szkole, ale była też formą uczczenia jubileuszu odzyskania niepodległości. Kolekcjonerzy po raz kolejny mogli zdobyć pamiątkowe naklejki i stempel Narodowego Czytania, wbijane tym razem do egzemplarzy „Przedwiośnia” .

 

przygotowali: mgr Iwona Listowska, mgr Andrzej Kubrak

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 12 września 2018 13:21
Data ostatniej edycji: so, 15 września 2018 23:28:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę