Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Akcja Krzyś - już w niedzielę w Łomży

„Z nadzieją w drogę” to hasło festynu dla kierowców organizowanego przez parafię pw. Krzyża Świętego w Łomży i Radio Nadzieja. Impreza ma promować prowadzoną w całej Europie akcję „Krzyś - trzeźwy i życzliwy kierowca” której głównym celem jest obniżenie ilości wypadków powodowanych przez pijanych kierowców na drogach. Na zakończenie imprezy zagra i zaśpiewa legendarny zespół „Skaldowie”.

Cała impreza odbywać się będzie na placu przy Centrum Katolickim im. Jana Pawła II ul. Zawadzka 55 w Łomży. Festyn „Z nadzieją w drogę” rozpocznie Msza święta w intencji kierowców odprawiona przez biskupa łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Po niej biskup poświęci wszystkie zebrane tu samochody i pobłogosławi ich kierowcom.

Później przyjdzie czas na zabawę i naukę bezpiecznej jazdy. Swój przyjazd do Łomży na niedzielne popołudnie zapowiedzieli m.in.: Jacek Czachor i ekipa Krzysztofa Hołowczyca. Będzie prezentacja testu Kierowca Bezpieczny, Książeczki Kierowcy a także salonów samochodowych i występy gości specjalnych. Na placu przy Centrum Katolickim grillować ma Maciej Kuroń...
Będą konkursy z cennymi nagrodami dla kierowców i dla tych którzy kierowcami będą mogli zostać dopiero za kilka lat.

Na zakończenie imprezy na scenie wystąpi legendarny zespół Skaldowie. Zespół znany z takich nieśmiertelnych przebojów jak: „Cała jesteś w skowronkach”, „Króliczek”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, czy „Medytacje wiejskiego listonosza” na scenie są już równo 40 lat... i ciągle zachwyca.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę