Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Utalentowani łomżyniacy laureatami w Białymstoku

Główne zdjęcie
Kacper Miłaszewski i Natalia Puławska (fot. Marcin Kossakowski)

Dwa finały konkursów artystycznych które w dwa kolejne piątki odbyły się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku okazały się bardzo pomyślne dla uczestników z Łomży. W obu z nich startowała ponad setka dzieci z województwa podlaskiego, a pięcioro z Łomży zostało uhonorowane nagrodami i wyróżnieniami.

Najpierw w 26. finale Festiwalu Piosenki Przedszkolaków MAMA, TATA i JA wzięło udział 50. przedszkolaków. Jury przyznało drugą nagrodę Annie Przybylskiej z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Łomży), a trzecią Mai Jarmułowicz z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 9. Na tym samym Festiwalu wyróżnienie wyśpiewała sobie Gabrieli Dziedzic z PP Nr 4 w Łomży.
W odbywających się tydzień później wojewódzkich eliminacjach 31. Małego Konkursu Recytatorskiego BAJE, BAJKI, BAJECZKI... trzecia nagrodę uzyskał Kacper Miłaszewski – kategoria klas I-III (Szkoła Podstawowa nr 5), a wyróżnienie Natalia Puławska – kategoria klas IV-VI (Szkoła Podstawowa nr 7).
Natalia, Maja i Gabrysia to uczennice Magdy Sinoff instruktora muzyki i animatora kultury w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Foto: Kacper Miłaszewski i Natalia Puławska (fot. Marcin Kossakowski)
Foto: Anna Przybylska (fot. Marcin Kossakowski)
Foto: Maja Jarmułowicz (fot. Marcin Kossakowski)
Foto: Gabrysia Dziedzic (fot. Marcin Kossakowski)

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę