Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Chciała skoczyć z mostu

55-letnia kobieta chciała najprawdopodobniej odebrać sobie życie skacząc z mostu. Kobietę wychylającą się przez barierkę mostu chwycili policjanci i odciągnęli desperatkę od balustrady.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 20. Jak przekazuje policja dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację o tym, że 55-letnia kobieta chce najprawdopodobniej odebrać sobie życie skacząc z mostu. Skierowani natychmiast na miejsce funkcjonariusze, szybko dotarli na miejsce, gdzie zauważyli kobietę wychylającą się przez barierkę mostu. 
- Widząc, że nie ma chwili do stracenia, chwycili desperatkę za rękę i odciągnęli od balustrady, uniemożliwiając jednocześnie podjęcie takiego kroku – podała policji zaznaczając, że kobieta była roztrzęsiona i nie potrafiła racjonalnie wyjaśnić powodów swojego zachowania. 
55-latka została przekazana pod fachową opiekę załogi zespołu ratownictwa medycznego. Policjanci podkreślają, że dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy udało się zapobiec tragedii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę