Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Sukcesy Studia Wokalnego ROK

Z sukcesami zaprezentowali się młodzi łomżanie ze Studia Wokalnego ROK podczas VIII Regionalnego Przeglądu Piosenki Walentynkowej w Goniądzu. W tutejszym Domu Kultury rozbrzmiewały polskie przeboje o szeroko rozumianej tematyce miłosnej.

Pierwsze miejsce w kategorii przedszkolaki otrzymała najmłodsza podopieczna SW ROK junior Anielka Narolewska, która zaśpiewała piosenkę ,,Jesteś mamo skarbem mym”. W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zdobyła Laura Narolewska, która zaprezentowała miłosną historię dwojga ludzi zawartą w piosence ,,Brzydcy”. W tej samej kategorii jury wyróżniło także Mateusza Niksa za ,,Prosta piosenka” i Izabelę Modzelewską w przeboju Ewy Bem ,,Por favor”.
Uczestnicy konkursu to podopieczni Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej – instruktor Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę