Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Pseudo-policjanci napadli na 14-latków w sylwestra

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój w sylwestra na 14-latku oraz usiłowanie rozboju na jego koledze. 22 i 28-latek podając się za policjantów i używając przemocy jednemu z nich mieli zabrać pieniądze. Sąd zdecydował już o ich tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące.

Jak przekazuje policja do zdarzenia doszło 31 grudnia późnym wieczorem w centrum Łomży. Do idących chodnikiem 14-latków podeszło dwóch nieznanych im mężczyzn, którzy podając się za policjantów, zażądali wydania wszystkich rzeczy jakie mają w kieszeniach. Jeden z pokrzywdzonych trzymany za ramię zdołał uwolnić się i uciec, natomiast drugi w wyniku szarpaniny przekazał napastnikom m.in. portfel, z którego sprawcy zabrali pieniądze i oddalili się w nieznanym kierunku.

Podających się za policjantów sprawców rozboju prawdziwi kryminalni z łomżyńskiej komendy zatrzymali kilka dni temu. Obaj to mieszkańcy Łomży. W piątek usłyszeli zarzuty. Mężczyźni decyzją Sądu Rejonowego w Łomży najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie. Za rozbój grozi nawet do 12 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę