Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kreatywna pewność siebie

21 listopada 2017 r. uczniowie klasy I A uczestniczyli w warsztatach pt. "Kreatywna pewność siebie przepisem na sukces" zorganizowanych przez łomżyński Park Przemysłowy. Spotkanie prowadziła p. Daria Turowska, absolwentka studiów na kierunku Innowacje i Przedsiębiorczość Akademii Biznesowej w Danii.

Prowadząca przekonywała zebraną młodzież, że kreatywnej pewności siebie można się nauczyć, by później z powodzeniem wykorzystywać ją we wszystkich sferach życia prywatnego i zawodowego. Tezę przez nią postawioną potwierdzili uczestnicy z Norwegii i Malezji, z którymi nawiązano kontakt za pośrednictwem łącz internetowych. Było to szansą dla młodzieży na doskonalenie umiejętności rozumienia ze słuchu w języku angielskim.

P. Daria podkreśliła także szczególną rolę startup'ów w rozwoju lokalnej gospodarki. Zachęcała młodzież do udziału w konkursach, których celem jest zdobywanie środków na rozwój pierwszych biznesów. Radziła, by szukać luk na rynku i wybierać taką działalność, która jest odpowiedzią na potrzeby społeczeństwa.

Cenne rady prelegentki dotyczyły również "podróżowania za grosze" - podzieliła się swoimi doświadczeniami w zakresie takiego organizowania turystyki, które nie obciąży nadmiernie skromnego budżetu młodych ludzi.

W ankiecie ewaluacyjnej po spotkaniu większość zebranych zadeklarowała chęć uczestniczenia w podobnych wydarzeniach w przyszłości.

Magdalena Karwowska
śr, 22 listopada 2017 21:57
Data ostatniej edycji: nie, 26 listopada 2017 13:15:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę