Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w Urzędzie Miasta Łomża

8 listopada 2017 roku uczniowie klasy IV TL gościli w miejscowym ratuszu. Było to wyjście zorganizowane z związku z realizacją programu wycieczek zawodoznawczych w klasach technikum logistycznego.

Tym razem uczniowie mieli możliwość poznać organizację i zasady funkcjonowania jednostki administracyjnej jaką jest urząd miasta. Z zainteresowaniem słuchali informacji o pracy urzędu, obradach Rady Miasta oraz funkcjonowaniu poszczególnych komórek organizacyjnych. Gościli między innymi w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz odbyli krótkie spotkanie z wiceprezydentem miasta Panem Andrzejem Garlickim, którego interesowały dalsze kroki podejmowane przez naszą młodzież po ukończeniu szkoły średniej. Prezydent zachęcał do kontynuowania nauki na wyższych uczelniach i powrotu do rodzinnego miasta.

Ważnym momentem zwiedzania urzędu była wizyta w komórce wydziału Centrum Obsługi Przedsiębiorców, gdzie młodzież uzyskała informacje dotyczące zakładania działalności gospodarczej z uwzględnieniem wypełnienia zgłoszenia CEIDG -1. Uczniowie dowiedzieli się również o funkcjonowaniu w urzędzie Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Interesujące okazało się także zejście do archiwum zakładowego, gdzie młodzież przypomniała sobie podstawowe informacje z zakresu przechowywania, obiegu i archiwizacji dokumentów w jednostce administracyjnej.

Należy podkreślić, iż spotkaliśmy się z ciepłym przyjęciem, dużą życzliwością i zrozumieniem ze strony pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży.

opr. Katarzyna Szymańska


 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
so, 25 listopada 2017 15:34
Data ostatniej edycji: so, 25 listopada 2017 15:52:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę