Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Po latach znów w Ekonomiku

Pływak, strzelec, narciarz klasyczny, skoczek wzwyż i w dal, biegacz, pięcioboista. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Nowym Jorku i Insbrucku (1984), Mistrzostw Europy w Paryżu (1983), Mistrzostw Polski (1978-1989). Zdobył 55 medali, a niektórych z ustanowionych przez niego rekordów świata nadal nie pobito. Wszechstronnie utalentowany sportowiec Kazimierz Suchocki wrócił w mury swojej szkoły po niemal 40 latach, by 22 listopada 2017 r. spotkać się ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami z Ekonomika.

W towarzystwie swojego dawnego nauczyciela wychowania fizycznego - p. Romualda Sinoffa - p. Kazimierz opowiadał społeczności szkolnej o swojej karierze sportowej. Przekonywał, że za jego sukcesami tylko w 20% stał talent, a w 10% szczęście. W jego ocenie, 70% stanowiła zaś ciężka praca na treningach, wytrwałość i konsekwentne dążenie do obranego celu.

Okraszone dużą dawką humoru opowieści wywoływały uśmiech, a często też salwy śmiechu zebranych w sali gimnastycznej uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości, w tym także dyrektora łomżyńskiego MOSiRu, p. Andrzeja Modzelewskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z obszerną relacją z tego wydarzenia, której autorem jest p. Wojciech Chamryk.

Panu Kazimierzowi serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej szkole oraz za podzielenie się zdjęciami z prywatnego archiwum.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
śr, 22 listopada 2017 19:25
Data ostatniej edycji: so, 25 listopada 2017 17:17:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę