Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


,,Ojczyzna – wielki zbiorowy obowiązek”

11 listopada to szczególna data w kalendarzu, a wydarzenie, które upamiętnia, czczone jest w wyjątkowy sposób. W 1918 roku Polska po ponad wiekowej niewoli odzyskała niepodległość.

W przededniu Narodowego Święta Niepodległości młodzież Ekonomika, jako spadkobiercy idei i marzeń kilku pokoleń Polaków o wolnej Ojczyźnie, wdzięczna praojcom za ofiary złożone na ołtarzu walki na niepodległościowych szlakach, oddała hołd wielkim i bezimiennym Bohaterom.

W recytowanych wierszach i żołnierskich pieśniach uczniowie poszukiwali wartości ponadczasowych, to jest kształtujących patriotyzm i wiarę jako korzenie naszej cywilizacji oraz miłość do Ojczyzny i wolność. Nie zapomnieli przy tym o takich, które powinny towarzyszyć współczesnemu Polakowi – uczciwe życie, praca, nauka, czy znajomość historii naszych przodków. Z pewnością nie są to zadania łatwe, ale warto je podejmować wspólnie dla rozwoju umiłowanej Ojczyzny i pamięci potomnych.

Montaż słowno-muzyczny przygotowała klasa II TA pod kierunkiem wychowawczyni p. Agnieszki Janczewskiej  oraz szkolny zespół wokalny, którego opiekunem jest p. Krzysztof Domalewski.

Opracowała: Agnieszka Janczewska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pon, 13 listopada 2017 17:04
Data ostatniej edycji: cz, 16 listopada 2017 18:15:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę