Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Nagrodzeni przez Prezydenta Miasta

9 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się uroczystość, podczas której 111 uczniów łomżyńskich szkół odebrało zaświadczenia o przyznaniu im stypendiów lub nagród Prezydenta Łomży za szczególne osiągnięcia edukacyjne i sportowe w roku szkolnym 2016/2017. W gronie wyróżnionych znalazło się 6 uczniów i absolwentów Ekonomika.

Stypendium za szczególne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2016/2017 otrzymał Arkadiusz Czartoryski - ubiegłoroczny absolwent Technikum Logistycznego, finalista IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Mateusz Konstanty (kl. IV TC), Hubert Sulewski (kl. III TC) i Adam Kozłowski (kl. III TA) zostali wyróżnieni za wybitne osięgnięcia sportowe. Z kolei Angelika Przychodzień (kl. III A) i Paweł Tyszka (absolwent Technikum Logistycznego) to laureaci nagród edukacyjnych Prezydenta.

Uroczystość była też okazją do podsumowania międzyszkolnego współzawodnictwa sportowego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasze dziewczęta zajęły III, a chłopcy IV miejsce.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Fot. Martyna Brzeziak

Magdalena Karwowska
so, 11 listopada 2017 16:22
Data ostatniej edycji: so, 11 listopada 2017 17:18:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę