Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Międzynarodowy Dzień Języków Obcych w Ekonomiku

26 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języków Obcych, którego celem jest przede wszystkim propagowanie różnorodności językowej i kulturowej. Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w obchody tego święta.

3 października 2017 r. zorganizowany został pisemny konkurs wiedzy o językach europejskich. Uczniowie odpowiadali na pytania z różnych kategorii, takich jak pismo, etymologia, rodziny językowe i zapożyczenia. Ponadto rozpoznawali kraje na podstawie opisów oraz dopisywali właściwe stolice do państw.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Konrad Jagiełło (kl. III TL)
II miejsce – Dominika Cwalina (kl. II TL) i Cezary Cieślik (kl. I TB)
III miejsce – Bartosz Ponichtera (kl. III TL)

Uczniowie Ekonomika mieli również możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Polegał on na stworzeniu mapy kraju anglo- lub niemieckojęzycznego. Komisja konkursowa (p. Sylwia Wądołowska i p. Bartłomiej Pytel) brała pod uwagę nie tylko technikę i formę pracy, ale również pomysłowość i wkład twórczy.

Wyniki konkursu plastycznego prezentują się następująco:

I miejsce – Magdalena Serwatka (kl. II TA)
II miejsce – Justyna Żebrowska (kl. II TA)
III miejsce – Konrad Jagiełło (kl. III TL)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zainteresowanie konkursami. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i atrakcyjne nagrody. Gratulujemy!

Opracował: Bartłomiej Pytel

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
śr, 11 października 2017 18:49
Data ostatniej edycji: cz, 12 października 2017 12:13:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę