Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Przewodnik po Łomży i okolicy

Wszystkich, którzy chcą poznać uroki naszego miasta i pięknej Ziemi Łomżyńskiej zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem " Łomża - Infrastruktura turystyczna w mieście i okolicy" opracowanym przez grupę uczniów klasy drugiej Technikum Obsługi Turystycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży pod kierunkiem Pani Barbary Jałbrzykowskiej.

Projekt edukacyjny uczniów, to okazja do poznania historii miasta i okolic oraz infrakstruktury drogowej i ścieżek rowerowych, a także uzyskania informacji jak dojechać do Łomży i w jaki sposób poruszać się po mieście.


Szlaki turystyczne pokonywane pieszo, na rowerze lub samochodem zostały opatrzone szczegółowym komentarzem i ilustracjami. Przewodnik wskazuje miejsca noclegowe i zakłady gastronomiczne (restauracje, pizzerie, bary szybkiej obsługi) Łomży i okolic.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą turystyczną młodzieży i delektowania się urokami naszego pięknego miasta i jego otoczenia.
Elżbieta Szleszyńska
cz, 29 czerwca 2017 09:30
Data ostatniej edycji: wt, 08 sierpnia 2017 18:26:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę