Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Witajcie wakacje

Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca. Młodzież otrzymała wymarzone świadectwa i nagrody. Tradycyjnie podsumowania pracy uczniów i nauczycieli dokonał Dyrektor Szkoły - p. Paweł Drożyner. Całej społeczności szkolnej życzył udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Zbliżające się wakacje są pięknym momentem i chwilą refleksji nad upływającym rokiem szkolnym 2016/2017.

Jak było? Garść danych statystycznych:
W roku szkolnym 2016/2017 uczyło się 567 uczniów, 9 zrezygnowało z nauki w naszej szkole, pożegnaliśmy 138 absolwentów. Średnia ocen wszystkich klas wyniosi 3,5 a frekwencja szkoły 87,44%. 5 osób nie zdało do następnej klasy. Najwyższą średnią ocen uzyskała klasa II TA - 4,07 - wychowawca Pani Małgorzata Skrodzka, najwyższą frekwencję  I TL - 94% - wychowawca Pani Magdalena Salamońska.  Obie klasy otrzymają w nowym roku szkolnym dofinansowanie imprez klasowych jako nagroda dla najlepszych klas.

Wręczymy dziś 13 świadectw z wyróżnieniem dla uczniów, którzy uzyskali średnią ocen równą lub większą od 4,75. Wręczymy też 41 nagród książkowych i 35 listów pochwalnych jako nasze podziękowanie za wysokie wyniki dydaktyczne ale również za osiągnięcia sportowe, artystyczne i aktywność społeczną.

Do stypendium naukowego Premiera Rady Ministrów zostaną przedstawieni uczniowie/absolwenci z najwyższą średnią ocen, a są nimi:
LO - Kamil Domalewski z klasy I A - średnia ocen 5,5
Technikum - Aldona z klasy III TA - średnia ocen 5,5.
Do stypendium naukowego Prezydenta Miasta Łomża:
Arkadiusz Czartoryjski , średnia ocen  5,66, absolwent klasy IV TL, laureat  Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej,
Do nagrody edukacyjnej Prezydenta Miasta Łomża:
Angelika Przychodzeń - z klasy II TA, wysoka średnia ocen i  frekwencja na zajęciach, wysokie zaangażowanie w różne formy działalności szkolnej.
Do Stypendium Sportowego Prezydenta Miasta Łomża wnioski zostana przygotowane w pierwszych dniach wrzesnia.[...]
To są chwalebne przykłady uczniów i absolwentów, którzy sięgają po najwyższe laury, są dumą naszej szkoły, są wzorem dla całej społeczności szkolnej, wzorem do naśladowania.
Dziękuję całej Radzie Pedagogicznej, wszystkim nauczycielom za to , że wymagają od naszych uczniów pracy nad słabościami, budyjecie w nich dobro, prawdę i piękno.
Dziękuję za codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą, za rzetelność i wytrwałość, za podejmowanie mądrych  i odważnych decyzji, za wyrozumiałość i uśmiech na twarzy.
Uczniom gratuluję osiągniętych wyników, tych spektakularnych i tych mądrych, które również budują i cieszą. Gratuluję Wam rozwoju osobistego, ciekawości świata i młodzieńczego entuzjazmu.
Dziękuję rodzicom za to, że podejmują trud współpracy ze szkołą, że wspólnie z nami rozwiązują problemy młodych ludzi, że wspierają swoje córki i swoich synów w ich działaniach na rzecz pięknej i pomyślnej przyszłości.
Wszystkim nam, całej społeczności szkolnej życzę udanego wakacyjnego i bezpiecznego wypoczynku po trudach intensywnej nauki i pracy Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie wracajcie w nowym roku szkolnym a olbrzymim  zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, planów i marzeń."

Pan dyrektor Paweł Drożyner przeczytał listy skierowane do społeczności szkolnej od:Minister Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej :

https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/zyczenia-od-minister-edukacji-na-zakonczenie-zajec-szkolnych.html
oraz Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego: http://www.lomza.pl/index.php?wiad=6996.
Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży: "Szanowna Rado Pedagogiczna, Drodzy Uczniowie! Witam wszystkich przybyłych na dzisiejszą uroczystość roku szkolnego, chciałoby się powiedzieć, że minął kolejny 47 rok szkolny w murach szkoły przy ul. M. Kopernika 16, a tak naprawdę dla Ekonomika i Handlówki było ich ponad sto. Zbliżające się wakacje są pięknym momentem i chwilą refleksji nad upływającym rokiem szkolnym 2016/2017.
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Dominika Żebrowska z klasy II A podziękowała kadrze pedagogicznej za trud włożony w wychowanie i kształcenie uczniów i przekazała  życzenia wakacyjne:

"Szanowny Panie Dyrektorze, Grono Pedagogiczne oraz Wy, Drogie Koleżani i Koledzy.
Już minął kolejny rok szkolny. Za chwilę odbierzemy świadectwa i powiemy "Witajcie wakacje".
Chciałabym podziękować Panu Dyrektorowi, Wicedyrektorowi oraz Nauczycielom za trud włożony w naszą tegoroczną edukacje, choć nie zawsze docenialiśmy i okazywaliśmy co dla nas robicie. Dziękuję także w imieniu swoim i wszystkich uczniów pracownikom szkoły, którzydbali o sprawną organizację i estetyczny wygląd szkoły. [...]
Mam nadzieję, że przyszły rok zkolny będzie tak samo udany jak ten.
Życzę wszystkim udanych wakacji i abyśmy w tym samym gronie spotkali się we wrześniu".

Pan Dyrektor Paweł Drożyner wręczył listy z podziękowaniem dla Wolontariuszy SKC:

z klasy I TA: Klaudia Bagińska; z klasy I TC: Marlena Kurpiewska;z klasy I TL: Klaudia Piątek, Monika Korytkowska, Aleksandra Wszeborowska, Izabela Rybicka, Kamil Liżewski, Maja Gregorek, Aleksandra Niedźwiecka, Weronika Bogdańska, Górska Ewa, Romek Górski, Dawid Aleksandrowicz, Sylwia Semborska, Hubert Kaczmarek; z klasy I TT: Weronika Szymczuk, Adam Baczewski, Anna Gołaś, Sebastian Ostrowski; z klasy II TA: Adam Kozłowski; z klasy III TA: Ewa Samełko, Danuta Iwaniuk, Martyna Sokalska, Natalia Sobiech, Żaneta Perzan, Katarzyna Białobrzeska, Sylwia Pińkowska; z klasy III TL: Szczepan Wiszowaty, Dominik Sobociński, Mateusz Kowalewski; z klasy III TC: Małgorzata Brozio, Aleksandra Brzozowska; z klasy III TR: Milena Borawska

Gratulujemy pięknej postawy społecznej i podjętych działań na rzecz pomocy drugiemu człowiekowi. To piękna postawa, godna do naśladowania.

Wyjątkowy w treści list przesłał także Pan Prezydent Miasta Łomży do harcerzy szkół łomzyńskich:

Cytat: "Harcerz wie, że trzeba zawsze wytrwać i przetrwać, by nareszcie zwyciężyć, a nie tracić nadziei i nie mówić przedwcześnie, że wszystko stracone." (Józef Haller)

- cd.listu w załączeniu
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 26 czerwca 2017 12:10
Data ostatniej edycji: pon, 25 czerwca 2018 19:15:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę