Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Zajęcia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży

W ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Łomży zorganizowane zostały zajęcia dla uczniów klas II Technikum i I LO przeprowadzone przez doradcę zawodowego.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z rynkiem pracy w województwie podlaskim i w kraju. Prowadząca przedstawiła uczniom poziom bezrobocia, jego przyczyny i skutki, metody poszukiwania pracy oraz aktywne i pasywne metody walki z bezrobociem.

Uczniowie zapoznali się z możliwościami skorzystania z różnego rodzaju bonów po ukończeniu szkoły, a także formułowania dokumentów aplikacyjnych i zachowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wśród uczniów klasy I LO został przeprowadzony również test kwalifikacji zawodowych.

Opr.: Sylwia Wądołowska


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę