Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Lekcja o funduszach

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach „Lekcja o funduszach europejskich. Przedsiębiorczość.” zorganizowanej przez Ministerstwo Rozwoju.

Celem akcji była popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości w kontekście Funduszy Europejskich, w tym Programu Polska Wschodnia. Podczas zajęć wykorzystywane były różne metody pracy z uczniami, m. in. praca z komiksem, dyskusja na podstawie filmu i rozwiązywanie zadań otwartych i zamkniętych. Po rozwiązaniu zadania konkursowego uczniowie otrzymali nagrody a na koniec zajęć został przeprowadzony test sprawdzający wiedzę. Uczniowie pozytywnie ocenili zajęcia i wyrazili chęć uczestniczenia w podobnego typu projektach.

Opr.: Sylwia Wądołowska

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę