Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wrocław, Wrocław...

W dniach 29-30 maja 2017r. uczniowie klasy II A wraz z wychowawczynią Panią Anetą Drozd oraz Panią Anną Klimaszewską uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia.

Pierwszego dnia, po wczesnej pobudce i kilkugodzinnej podróży, wszyscy pełni energii i zapału zwiedzali miasto. Ratusz, Stary Rynek oraz Most Tumski to miejsca, które zachwyciły wycieczkowiczów. Nie lada atrakcją był również pokaz multimedialnych fontann - idealnego tła do wykonania mnóstwa pamiątkowych zdjęć.

Drugiego dnia, wyspani i wypoczęci uczestnicy wycieczki wyruszyli na poranny spacer, podziwiając przy tym uroki miasta. Wizyta w Parku Linowym, a tam pokonanie przeszkód umieszczonych kilka metrów nad ziemią dało uczniom ogromną radość i niezapomniane wspomnienia.

Wrocław to piękne miasto, które każdy z nas powinien odwiedzić!

Katarzyna Lutostańska, kl. II A

Magdalena Karwowska
pon, 05 czerwca 2017 20:11
Data ostatniej edycji: pon, 05 czerwca 2017 20:26:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę