Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Świadectwo Rodziców

Drodzy Rodzice, czy wiecie, że Wy możecie dać swoim dzieciom dobre świadectwo? Oddając krew, możecie uratować czyjeś życie i pokazać dzieciom przykład wzorowego zachowania który na zawsze zapadnie im w pamięć.

Pomagając potrzebującym wystawiamy świadectwo naszej empatii, wrażliwości i zaangazowania w słuszne sprawy.

Narodowe Centrum Krwi zwraca się do Państwa z apelem o pomoc nie bez przyczyny, właśnie teraz. Wakacje to trudny czas dla słuzby krwi. Zwiększona liczba wypadków, w tym także z udziałem dzieci, wiążące się ze zwiększonym zapotrzebowaniem na krew. Tymczasem okres urlopowy sprawia, że do Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zgłasz się zdecydowanie mniej dawców.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa wiedza na temat Krwiodawstwa może być niewystarczająca i że oddawanie krwi może budzić Państwa obawy, stąd razem z listem pozwoliliśmy sobie przekazać Panstwu krótki materiał edukacyjnyyy.

Mamy nadzieję, że ta krótka ulotka pozwoli rozwiać Państwa wątpliwości i podjąć decyzję o przyłączeniu się do grona Honorowych Krwiodawców.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie: www.twojakrew.pl

Z powazaniem

Narodowe Centrum Krwi

Elżbieta Szleszyńska
pon, 05 czerwca 2017 11:35
Data ostatniej edycji: pon, 05 czerwca 2017 11:51:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę