Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kolejna akcja krwiodawstwa w Ekonomiku

O tym, że oddając krew dzielimy się cząstką siebie z potrzebującymi nie trzeba przekonywać uczniów Ekonomika. W dzisiejszej akcji krwiodawstwa w szkole, przeprowadzonej po raz kolejny przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Terenowy Oddział w Łomży, wzięło udział 20 osób, z czego 12 poddało się donacji po raz pierwszy.

W sumie oddano 8900 ml pełnej krwi, a podzieliło się nią 14 kobiet i 6 mężczyzn. Pełna lista dawców przedstawia się następująco:

 1. Bruszkiewicz Ewelina
 2. Chrostowski Patryk
 3. Domurat Weronika
 4. Grajewska Natalia
 5. Gubik Patryk
 6. Jankowska Wiktoria
 7. Januszewska Agata
 8. Karwowska Magdalena
 9. Korytkowska Martyna
 10. Kossakowski Hubert
 11. Kraszewska Aleksandra
 12. Lutrzykowski Kamil
 13. Przechocka Justyna
 14. Rakowska Weronika
 15. Rejnhard Maria
 16. Skrodzki Damian
 17. Szymanowska Magda
 18. Szymańska Katarzyna
 19. Wykowska Justyna
 20. Zalewski Patryk

Była to już trzecia z kolei akcja krwiodawstwa w mijającym roku szkolnym. Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli udało się podczas nich pozyskać 37650 ml pełnej krwi, a na przestrzeni 3 lat było to niemal 145 litrów tego niezastąpionego leku. Dane te nie ujmują donacji dokonanych przez naszych uczniów i nauczycieli indywidualnie, w łomżyńskim Centrum Krwiodawstwa.

Przypominamy, że podstawowe warunki jakie musi spełnić dawca krwi to dobry ogólny stan zdrowia, ukończone 18 lat i waga powyżej 50 kg.

Magdalena Karwowska
cz, 01 czerwca 2017 19:52
Data ostatniej edycji: cz, 01 czerwca 2017 20:18:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę