Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że II Nagrodę w V Finale Powiatowego Konkursu Literacko-Plastyczno-Fotograficznego ,,Moja Biblioteka” zdobyła Klaudia Wiszowata z klasy III TR.

Na konkurs zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Łomży wpłynęły łącznie 192 prace z powiatu łomżyńskiego. Uroczyste podsumowanie i otwarcie wystawy w I LO odbyło się 11 kwietnia br.

Praca Klaudii wykonana została w technice wydrapywania, a jej tematem przewodnim jest popularyzacja czytelnictwa przez uczniów. Dzieło przedstawia książki i wróżki czuwające nad czytelnictwem.

Opr. Ewa Bielak

 

Magdalena Karwowska
cz, 13 kwietnia 2017 13:22
Data ostatniej edycji: śr, 31 maja 2017 13:32:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę