Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym przeprowadziła Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. W Konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

Mogli w nim brać udział uczniowie wszystkich ponadgimnazjalnych szkół publicznych i niepublicznych (działających na prawach szkół publicznych) w Polsce.

Celem Konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Zakres przedmiotowy Konkursu obejmował zagadnienia z zakresu prawa wyborczego, określone w ustawie z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. poz. 112, z późn. zm.).

Panstwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze wystosowali do Dyrektora ZSE i O nr 6 w Łomży, Pana Pawła Drozynera list z  serdecznymi podziekowaniami  za zgłoszenie uczniow i ich udział w Ogolnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym ,,Wybieram Wybory".

 

Najlepszy wynik w szkole uzyskały uczennice klasy II A: Ewa Baranowska i Katarzyna Lutostańska.

Gratulujemy dojrzałości wyborczej i osiągniętego wyniku!

Elżbieta Szleszyńska
cz, 30 marca 2017 11:30
Data ostatniej edycji: cz, 30 marca 2017 11:58:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę