sobota, 17 marca 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5817

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym przeprowadziła Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. W Konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

Mogli w nim brać udział uczniowie wszystkich ponadgimnazjalnych szkół publicznych i niepublicznych (działających na prawach szkół publicznych) w Polsce.

Celem Konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Zakres przedmiotowy Konkursu obejmował zagadnienia z zakresu prawa wyborczego, określone w ustawie z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. poz. 112, z późn. zm.).

Panstwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze wystosowali do Dyrektora ZSE i O nr 6 w Łomży, Pana Pawła Drozynera list z  serdecznymi podziekowaniami  za zgłoszenie uczniow i ich udział w Ogolnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym ,,Wybieram Wybory".

 

Najlepszy wynik w szkole uzyskały uczennice klasy II A: Ewa Baranowska i Katarzyna Lutostańska.

Gratulujemy dojrzałości wyborczej i osiągniętego wyniku!

Elżbieta Szleszyńska
cz, 30 marca 2017 11:30
Data ostatniej edycji: cz, 30 marca 2017 11:58:32

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0