Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PROROCKOWANIE czternasta edycja Non Stop Rock Festiwal

Czerwcowym koncertem zespołów DHM i SPONTANE kończymy pierwsze wydanie naszego Non Stop Rock Festiwalu. Przy okazji PROROCKOWANIA trochę się "zadziało" w naszym klubie przy Wojska Polskiego 3. W PopArcie wystąpiły zespoły prezentujące różne odmiany rockowego grania, oprócz gości z Polski udanie koncertowały lokalne, łomżyńskie formacje. Przez te kilkanaście miesięcy skrystalizowała się też formuła naszego rockowego przedsięwzięcia - jak już wiecie gramy w rytmie roku szkolnego - od września do czerwca z finałem w sierpniu.

Zaglądajcie na naszą stronę, gdyż na początku lipca uruchomimy na niej
głosowanie - to Wy wybierzecie szóstkę finalistów, którzy wystąpią na finałowym koncercie 30 sierpnia. Życzymy udanych rock'n'rollowych wakacji i do zobaczenia w sierpniu!

Bernard Karwowski


24 czerwca 2005, godz. 19.00
Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3


Wystąpią:
DHM - post punk - Puławy
Post-punkowa formacja z Puław, działająca na polskiej scenie od 1985 r. Tworzą ją (JSSSS) Jenny (gitara, muzyka), Sory (bas), Sova (klawisze), Sin&Bad (bębny) oraz Sanchez (śpiew i słowa). Formacja porusza się w klimatach bliskich fanom Killing Joke i Joy Division.
Fanów zdobyła połączeniem kontestatorskiego czadu z nowofalowym chłodem, oryginalności i dziwności brzmień z tradycyjną melodyką. Dobrą passę zespołu podtrzymały występy na legendarnych festiwalach w Jarocinie i Mokotowskiej Jesieni Muzycznej.
www.dhm.serpent.pl


SPONTANE - hardcore - Warszawa Zespół Spontane powstał w Warszawie w sierpniu 2003 z inicjatywy pięciu przyjaciół, których zjednoczył jeden wspólny cel - grać i tworzyć dla ludzi.
Korzenie zespołu sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych gdzie ogrywając się
w różnych składach szukali drogi ,która odnaleźli w Spontane. Ich muzyka to średnia wypadkowa gustów członków zespołu gdzie najbliżej im do
emocjonalnego hardcore z dużą dawką energii oraz bardzo wyrazistymi tekstami, w których głównym podmiotem jest człowiek. W dorobku grupy jest mini płyta (demo) "Nie czekając na Słońce" .
www.spontane.prv.pl

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę