Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

SKOK na Hrabi

Wyśmienity humor sytuacyjny, poruszający wątki społeczno-obyczajowe - tak można określić w kilku słowach kabaret HRABI. Dzisiaj na deskach Sali Widowiskowej Urzędu Wojewódzkiego zespół wystąpił podczas gali, z okazji 6-lecia SKOK Stefczyka w Łomży. Gości bawiły wyśmienite gagi a przede wszystkim, często unikalna umiejętność zaktywizowania publiczności. Kabaret wystąpił w swoim sprawdzonym już programie „Terapia”, gdzie motywem przewodnim są uczucia oraz towarzyszące im emocje. Program rozpoczyna się seansem terapeutycznym, który wyśmienicie parodiuje sposób przeprowadzania podobnych spotkań znanych, chociażby z hollywoodzkich filmów.

Terapię przechodzą głównie aktorzy. Scena jest wyposażona m.in.: w „ kącik dekompresji” czyli stolik i krzesła, gdzie występujący mogą sobie na chwilę usiąść, odprężyć się i czasem... przypomnieć tekst skeczu. Mimo to, wszystko co dzieje się na scenie, jest bardzo dynamiczne. Nieodzownym elementem całego programu jest również udział publiczności. Widzowie są proszeni o zastępowanie aktorów, jako przykład w skeczu, gdzie motywem przewodnim jest myśl, że „wszyscy pochodzimy od małpy”. Mogą się również wcielać w rolę brojlera na kila minut przed ugotowaniem rosołu.
HRABI to zespół doświadczony. Kabaret wprawdzie powstał stosunkowo niedawno ( na scenie występuje od 2003r), jednak większość jego członków ma już doświadczenie kabaretowe. Dariusza Kamysa i Joannę Kołaczkowską znamy z legendarnego już kabaretu POTEM. Obok nich występują również Tomasz Majer i Łukasz Pietsch.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę