Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


OSTATNIE POŻEGNANIE

Z wielkim bólem informujemy,że 20 lutego 2017 roku, odeszła od nas do Pana zasłużona emerytowana nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży PANI BARBARA KRUCZKOWSKA. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży składa rodzinie wyrazy współczucia.

Pani Barbara Kruczkowska była absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W Zespole Szkół Ekonomicznych pracowała w okresie 1976 - 2001. Uczyła historii i wiedzy o społeczeństwie.

Wspominamy Basię w społeczności szkolnej jako wspaniałą nauczycielkę, pogodną,sumienną i oddaną młodzieży. Pamiętamy, że zawsze była osobą życzliwą, spokojną, otwartą na drugiego człowieka, a przede wszystkim niezwykle pracowitą.

Niech Spoczywa w pokoju wiecznym.

 

Wystawienie ciała Śp. Barbary Kruczkowskiej dnia 22 lutego 2017r. od godz. 16.00 w Domu Pogrzebowym "Marczyk" przy ul. Kopernik 5 w Łomży oraz w dniu 23 lutego od godz. 11.00. Wyprowadzenie na Mszę świętą Pogrzebową do Kaplicy Cmentarnej odbędzie się 23.02.2017r. /czwartek/ o godz. 13.00, po czym nastapi pochowanie na cmentarzu parafialnym  przy ul. M. Kopernika w Łomży.

 

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 21 lutego 2017 22:01
Data ostatniej edycji: wt, 21 lutego 2017 22:38:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę