Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


PODZIĘKOWANIE

KOMITET ORGANIZACYJNY KAMPANII "BOHATERON - WŁĄCZ HISTORIĘ!" przesłał podziękowanie dla Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży za zaangażowanie w realizację l edycji ogólnopolskiego projektu z zakresu edukacji historycznej.

"Akcja miała na celu wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej, krzewienie postaw patriotycznych oraz budowanie wrażliwości społecznej. W ramach l edycji kampanii Polacy z kraju i zagranicy napisali niemal 100 tysięcy kartek i listów do Powstańców Warszawskich.

Szanowni Nauczyciele,

dziękujemy za włączenie się w kampanię "Bohateron", zachęcanie dzieci i młodzieży do poznania historii Polski i sylwetek bohaterów walk o stolicę, organizację lekcji o Powstaniu Warszawskim oraz rozmowy z uczniami o wartościach patriotycznych.

Drodzy Uczniowie,

dziękujemy za wzruszające życzenia, piękne listy oraz własnoręcznie wyko¬nane kartki, laurki i plakaty. Z pewnością dostarczą one adresatom wiele radości i wzruszeń.

Życzymy Państwu powodzenia w kształceniu i wychowywaniu kolejnych pokoleń Polaków."

Elżbieta Szleszyńska
cz, 09 lutego 2017 12:05
Data ostatniej edycji: cz, 09 lutego 2017 12:23:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę