niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5817

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


PODZIĘKOWANIE

KOMITET ORGANIZACYJNY KAMPANII "BOHATERON - WŁĄCZ HISTORIĘ!" przesłał podziękowanie dla Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży za zaangażowanie w realizację l edycji ogólnopolskiego projektu z zakresu edukacji historycznej.

"Akcja miała na celu wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej, krzewienie postaw patriotycznych oraz budowanie wrażliwości społecznej. W ramach l edycji kampanii Polacy z kraju i zagranicy napisali niemal 100 tysięcy kartek i listów do Powstańców Warszawskich.

Szanowni Nauczyciele,

dziękujemy za włączenie się w kampanię "Bohateron", zachęcanie dzieci i młodzieży do poznania historii Polski i sylwetek bohaterów walk o stolicę, organizację lekcji o Powstaniu Warszawskim oraz rozmowy z uczniami o wartościach patriotycznych.

Drodzy Uczniowie,

dziękujemy za wzruszające życzenia, piękne listy oraz własnoręcznie wyko¬nane kartki, laurki i plakaty. Z pewnością dostarczą one adresatom wiele radości i wzruszeń.

Życzymy Państwu powodzenia w kształceniu i wychowywaniu kolejnych pokoleń Polaków."

Elżbieta Szleszyńska
cz, 09 lutego 2017 12:05
Data ostatniej edycji: cz, 09 lutego 2017 12:23:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0