Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość : www.radio.bialystok.pl

"Studio Lato Radia Białystok" odwiedziło Łomżę

Główne zdjęcie
Elektryczne Gitary

Około pięciu tysięcy mieszkańców Łomży w amfiteatrze, dziewięć godzin występów i prezentacji, dziesiątki osób biorących udział w konkursach oraz osiem nowych eksponatów ofiarowanych do naszej radiowej kolekcji - to podsumowanie w liczbach "Studia Lato Radia Białystok" w Łomży. Gwiazdą imprezy był zespół "Elektryczne Gitary".

Słuchacze przynieśli nam nie tylko radioodbiorniki, ale też płyty analogowe i pocztówki dźwiękowe. Podczas kilkugodzinnego spotkania na żywo w amfiteatrze i na antenie Radia Białystok rozmawialiśmy o historii, teraźniejszości i przyszłości miasta nad Narwią. Z okazji 30-lecia istnienia naszego łomżyńskiego studia poszukiwaliśmy i szukamy nadal naszych "bliźniaków"- tych, którzy urodzili się w Łomży 19-go czerwca 1975 roku. Czekamy na nich przy ul. Sadowej 8. A za tydzień "Studio Lato Radia Białystok" odwiedzi Siemiatycze. Tam gwiazdą będzie zespół "Leszcze".
Foto: Elektryczne Gitary
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę