Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Pierwsza premiera Grupy TRZY

Spektaklem "Trach" zadebiutowała przed publicznością Grupa TRZY działająca przy MDK DŚT, prowadzona przez Jarosława Osickiego. Zespół wystawił dynamiczne, poruszające i aktualne studium kondycji nastoletniej młodzieży.

Skracając: "Trach" to historia niespełnionej, a upragnionej miłości dwojga nastolatków. Chłopak bierze narkotyki, dziewczyna ma w domu "wieczną wojnę" z rodzicami. Konflikty z dorosłymi i niezrozumienie wśród rówieśników to osnowa spektaklu opartego na scenariuszu wielokrotnie nagradzanej na festiwalach ogólnopolskich Grupy Szczypiory, którą prowadzi również Jarosław Osicki.
W głównych rolach reżyser obsadził: Natalię Nizińską (Anka), Karola Borucha (Michał) i Łukasza Kotlińskiego (mroczne Alter Ego Michała).

Premiera odbyła się przy pełnej sali MDK DŚT w środę 15 czerwca 2005. Głównie młodzieżowa publiczność spontanicznie i z entuzjazmem przyjęła pierwszy występ Grupy TRZY, którą tworzą łomżyńscy gimnazjaliści.

Rafał Milewski
210510110729.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę