Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spokojny sylwestrowy weekend w Łomży

Dwie drogowe kolizje w sobotę 31. grudnia i trzy kolizje w niedzielę 1. stycznia. Do tego zatrzymany jeden nietrzeźwy kierowca. Policjanci z Łomży podają, że żegnanie starego i witanie nowego roku w mieście i okolicy minęło bardzo spokojnie.

Jednym z niedzielnych zdarzeń było zjechanie przez kierowcę opla astra z drogi w Drozdowie. Do zdarzenia doszło około godz. 10.45, ale gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki ratowników samochód był pusty. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policję.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę