Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Serca - Sercom

Od wielu lat w czasie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia uczniowie Szkoły Podstawowej nr5 w Łomży organizują zbiórkę żywności dla swoich rówieśników. Inicjatorem akcji jest Szkolne Koło PCK.

Niesienie pomocy ludziom potrzebującym, chorym, ofiarowanie tego, co w życiu najcenniejsze - zwykłej ludzkiej życzliwości - to jakże piękne działania wychowawcze realizowane w "Piątce" - podkreśla Maria Tyszka, nauczycielka z tej łomżyńskiej podstawówki. - Uczniowie są bardzo wrażliwi na ludzką krzywdę. Pomagają nie tylko od święta lecz na co dzień. Wiele akcji charytatywnych organizowanych jest w szkole w ciągu całego roku szkolnego.
Akcję "Serca - Sercom" wsparli rodzice, pedagog szklony oraz ks. Andrzej Łupiński i Rycerze Kolumba (parafia p.w. św. Brunona w Łomży), za co z całego serca dziękujemy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę