Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wiemy kiedy w Galerii Bursztynowej odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy

W tym roku jarmark bożonarodzeniowy w Galerii Bursztynowej odbędzie się w dwóch terminach 11 i 18 grudnia. Jest to jedyne wydarzenie tego rodzaju w Ostrołęce i okolicy w okresie przedświątecznym, dlatego bardzo duża liczba klientów Galerii Bursztynowej z niecierpliwością oczekuje na jarmark bożonarodzeniowy, podczas którego mogą kupić wykonane ręcznie przeróżne ozdoby świąteczne, a także regionalne wyroby spożywcze.

W tym roku jarmark bożonarodzeniowy w Galerii Bursztynowej odbędzie się w dwóch terminach. W niedzielę, 11 grudnia w centrum handlowym będzie można kupić przepiękne ozdoby świąteczne, natomiast 18 grudnia na klientów czekać będą regionalne wyroby spożywcze. Tego dnia Galeria Bursztynowa przygotowała także dla dzieci atrakcję w postaci warsztatów wykonywania ozdób świątecznych.

Centrum handlowe zaprasza na jarmark w godzinach 10. 00 – 20.00.

www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę