Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Stary Rynek zaświecił się świątecznie

W poniedziałek po południu prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski włączył lampki na świątecznej choince ustawionej na Starym Rynku. Jednocześnie świątecznie rozbłysły stojące obok miś i lokomotywa z wagonikami, a na fasadzie budynków ratusza wyświetlono świąteczne dekoracje. Świąteczne ozdoby pojawiły się w przeddzień Mikołajek. Tego dnia na Starym Rynku dla dzieci będzie jeszcze więcej atrakcji.

We wtorek na Starym Rynku w Łomży zostanie stworzonych pięć specjalnych, mikołajkowych stref z atrakcjami dla najmłodszych. Będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, stanowisko wysyłki listów do Św. Mikołaja, fotobudka ze świątecznym elfem, oraz zabawy i malowanie twarzy. 
W godz 9:30 - 15:30 z atrakcji tych skorzystają zorganizowane grupy dzieci ze szkół i przedszkoli. Od godziny 15:30 do godz. 17:00 atrakcje będą dostępne dla wszystkich chętnych.

Świąteczne dekoracje za blisko 100 tysięcy złotych

Choinka na Starym Rynku ustawiana jest od lat, miś pojawił się przy niej w ubiegłym roku, a lokomotywa i iluminacje na ścianach ratusza to świąteczne gadżety, które pojawiły się po raz pierwszy. O ile misia prezydent Chrzanowski postanowił wypożyczać (płacąc 10 tys. zł rocznie), to resztę kupił za niemal 85 tys. zł. Ratusz przekonuje, że tak tanio jest tylko dlatego, że to produkty są po rocznej ekspozycji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę