Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Szlachetna Paczka 2016

Społeczność szkolna Ekonomika po raz kolejny włącza się w przedświąteczną ogólnopolską akcję pt. "Szlachetna Paczka", inicjowaną przez Stowarzyszenie Wiosna z ks. Jackiem Stryczkiem na czele. Jej tegoroczny finał odbędzie się już 11 grudnia.

W tym roku przygotowujemy "paczkę" dla rodziny wychowującej troje dzieci (10, 9, 7 lat), z których jedno urodziło się z niepełnosprawnością psychoruchową uwarunkowaną Zespołem Downa i wadami mu towarzyszącymi. Znaczna część budżetu domowego przeznaczana jest na rehabilitację najmłodszego Piotrusia i jego leczenie.

Wskutek utraty pracy przez pana Karola, sytuacja materialna jego rodziny znacznie się pogorszyła. Brakuje im środków na zakup artykułów pierwszej potrzeby, takich jak żywność, chemia gospodarcza, odzież dla dzieci, czy artykuły szkolne. Ponadto, niemal 40-letnia chłodziarko-zamrażarka wymaga pilnej wymiany.

Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w tę szlachetną pomoc, zapraszamy do współpracy. Lista najpilniejszych potrzeb rodziny została umieszczona w załączniku poniżej, a szczegółowych informacji udzielają Magdalena Karwowska i Katarzyna Zając-Malinowska.

Bieżące informacje na temat przygotowywania pomocy dla opisywanej rodziny zamieszczane są na dedykowanym blogu www.naszaszlachetna.blogspot.com.

Załączniki

Magdalena Karwowska
so, 19 listopada 2016 13:49
Data ostatniej edycji: so, 19 listopada 2016 15:24:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę